Haber

2023’te okulun ilk gününde sivil olarak mı gitmeniz gerekiyor? Okulun ilk günü üniforma mı yoksa sivil kıyafet mi giymeniz gerekiyor?

Okulun ilk gününde sivil olarak mı gitmeniz gerekiyor? Sorusu, 11 Eylül’de okulun ilk günü nasıl giyinileceğini merak edenler tarafından araştırılıyor. Okulların açılmasına az bir süre kala, yeni okul dönemine ilişkin pek çok detay merak konusu olmaya başlıyor. Milyonlarca öğrencinin derslere başlayacağı tarih belli oldu. Peki 2023’te okulun ilk gününde sivil olarak mı gitmelisiniz? Okulun ilk günü üniforma mı yoksa sivil kıyafet mi giymeniz gerekiyor?

2023 YILINDA OKULUN İLK GÜNÜNDE SİVİL OLARAK MI GİTMELİSİNİZ?

11 Eylül Pazartesi günü yeni eğitim-öğretim döneminde okullarda yeni dönemin başlamasıyla birlikte okullar kurumun uyguladığı üniformayla okula gidecek. Buna göre okulun ilk günü sivillerin okula girmesine izin verilmeyecek ve daha önce duyurulan okul üniforması giyilecek.

LİSEDE TELEFON YASAK MI?

Dijital bağımlılıkla mücadele kapsamında okullarda cep telefonu kullanımına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Tekin, öğrencilerin cep telefonunu dersleri aksatacak biçimde kullanmamaları ve dijital cihazlarla sınıfa girmemeleri için önlem alınacağını belirtti. . “Cep telefonu kullanımının önlenmesi için gerekli tedbirleri alacağız. Bu nedenle sınıflarda cep telefonu bulundurulması doğru değildir” dedi.

Alakalı haberler
Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu