Haber

Canik’te Şiddetli Yağmura Anında Müdahale

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yoğun yağışa karşı ilçede yürütülen çalışmaları sahadan takip etti.

Kentte etkisini gösteren şiddetli yağışa anında ve aktif olarak müdahale eden Canik Belediyesi, ilçe sakinlerinin olumsuz bir durumla karşılaşmaması için yoğun yağışla mücadele etti. İlçede sağanak yağışa karşı yürütülen çalışmaları yakından takip eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ekiplerin koordinasyonunu yerinde sağladı. İlçede şiddetli yağışlardan etkilenen tüm bölgeleri tek tek inceleyen Önder İbrahim Sandıkçı, gruplarla birlikte çalışma yaptı.

 

Başkan Sandıkçı’dan Sahada Takibi

İlçedeki grupların sağanak yağışa karşı yürüttüğü çalışmaları yakından takip eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik’te sağanak yağıştan etkilenen bölgelerde tahliye ve onarım çalışmalarının yoğun şekilde devam ettiğini söyledi. Lider İbrahim Sandıkçı, “Meteoroloji ve AFAD’ın bildirimleri doğrultusunda ilçemizde gerekli tüm tedbirleri alarak gruplarımızı alarma geçirdik. İlçemizde şiddetli yağışlardan etkilenen tüm bölgelerde yağmur suyu tahliye, temizlik ve onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm mahallelerimizde denetim ve bakım çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın yoğun yağış nedeniyle gelişigüzel olumsuz bir durumla rekabet etmemesi ve hayatın bir an önce normal akışına dönmesi için tüm ekiplerimizle sahadayız.”

Canik Belediyesi’nden yapılan açıklamada vatandaşların haftanın 7 günü 24 saati 444 55 90 numaralı belediye davet merkezine ulaşarak şiddetli yağışlarla ilgili talep ve bildirimde bulunabilecekleri kaydedildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu