Teknoloji

Konami’nin futbol oyunu eFootball 700 milyon indirmeye ulaştı

Konami Dijital Eğlence BVbugün yaptığı açıklamayla eFootboldünya çapında toplam 700 milyon indirmeyi aştığını duyurdu. Bunu kutlamak için KONAMI, 11 Ocak – 1Şubat ortasında oyun içi bir kampanya düzenliyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılar bu 3 hafta boyunca oyuna giriş yaptıklarında haftada 1olmak Toplamda 3 Haftanın Oyuncusu (POTW) alma şansına sahip olacak. Ayrıca kampanya süresi boyunca her gün giriş bonusu olarak. 1 Dünya Çapında Şans Fırsatıkullanıcılara da hediye edilecek.

Bu süre zarfında kullanıcılar çeşitli erişimlere erişebilirler. Tur Faaliyetleri, Çalışma FaaliyetleriVe eFootbol Ligleritoplam katılım 200.000 GP, 210 eFootballMadeni para ve çok daha fazlasını kazanma şansına sahip olacaksınız.

KONAMI, Aralık 2023’te eFootball Championship Club etkinliklerini duyurdu ve e-spor turnuvalarına bir dizi değişiklik getireceklerini belirtti. Etkinliklerde dünyanın dört bir yanından oyuncular bölgesel oyun içi elemelerde karşı karşıya gelecek ve turnuvalarda ortak kulübü temsil etmek için yarışacak. Bu içerikte FC Bayern München Kulüp Etkinlikleri, 15 Ocak Pazartesi günübaşlayacak.

Ayrıca KONAMI Asya Futbol Konfederasyonuortaklığıyla gerçekleştirilecek Asya Kupası Katar 2023′Asya kıtasından yarışan 10 takımiçin 10 farklı Şans Fırsatından Kullanıcıları özel bir oyuna giriş hediyesi bekliyor. Ancak kullanıcılar Malezya, TaylandVe Endonezya’dan 3 Epik oyuncuAyrıca bir tanesine sahip olma şansına da sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu