Haber

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün doktor tavsiyesi ile dinleneceğim

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün akşam katıldığı canlı yayında rahatsızlanınca program yarıda kesildi. 20 dakika sonra tekrar yayın başlayınca Erdoğan, “Yoğun çalışıyoruz. Çok soğuk algınlığım var. Programı iptal etsek yanlış anlaşılır mı diye düşündük. Sözümüzü dinlemeye geldik. Seyirciden helallik istiyorum” dedi. .”

“DUALARINI YAŞAYAN HER KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan sağlık durumuna ilişkin yeni bir açıklama yaparken, siyasilerden peş peşe geçmiş olsun açıklamaları geldi. Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, “Yayın sırasında yaşadığım ufak tefek rahatsızlıktan dolayı dileklerini ve dualarını ileten asil milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. yoğun çalışma saatleri.” kelimeler yer aldı.

“BUGÜN EVDE DİNLENECEĞİM”

Bugünkü programlara katılamayacağını belirten Erdoğan, şöyle devam etti: “Bugün doktorlarımızın tavsiyesi ile yurtta istirahat edeceğim. Kırıkkale, Yozgat ve Sivaslı kardeşlerimle bugün ne yazık ki görüşmeye gelemeyeceğiz. .Oktay katılacaktır.Yarından itibaren programımıza Allah’ın izniyle devam edeceğiz.Aziz milletimizin Asr-ı Türkiye’nin hedeflerine ulaşması için çalışmaya devam edeceğiz.Bu vesileyle herkese sağlık,huzur ve esenlikler diliyorum. tüm vatandaşlarım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu