Yaşam

Spotify’da evcil hayvanlara özel bir çalma listesi oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz?

Müzik dinlemek hepimizin hayatının bir parçası. Yolda yürürken, toplu taşımada seyahat ederken, otomobil kullanırken her anımıza eşlik eden bir terapidir. Genellikle dinlemeyi sevdiğimiz müziklerden kendimize çalma listeleri oluştururuz. Peki Spotify’ın bunu evcil hayvanlar için de yaptığını biliyor muydunuz? Pati veya gaga arkadaşları için çalma listesi oluşturmak isteyenler koşsun!

Spotify hepimizin en çok kullandığı mobil uygulamalardan biridir.

‘Müziksiz yaşayamam’ diyenlerin hayatını kolaylaştıran Spotify, bildiğiniz üzere abonelik sistemiyle çalışan bir hizmet. Bununla birlikte, sizin için yarattığı birçok özellik ve hizmetle paranızın karşılığını da sağlar.

Bunlardan biri de birçoğunuzun bilmediği “Evcil Hayvanlar için Spotify” servisi!

Kendine ait farklı bir algoritmaya sahip olan Spotify, aslında bu özelliği 2020 yılında kullanıma sunmuştu. Ancak birçok kullanıcı bundan habersiz. Bu özellik sayesinde evcil hayvanınız için bir oynatma listesi oluşturabilirsiniz!

Öncelikle tabii ki bir Spotify hesabınızın olması gerekiyor.

Ayrıca tarayıcı aracılığıyla Spotify hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekir. Ardından Spotify’ın evcil hayvanlar için oluşturduğu siteye giriş yapmalısınız.

Hayatınıza neşe katan pati veya gaga arkadaşınızı seçin!

Linke giriş yaptıktan sonra karşınıza kedi, köpek, hamster, kuş ve iguana seçenekleri çıkacaktır. Ne yazık ki ekledikleri evcil hayvan seçenekleri bununla sınırlı. Buradan kendi arkadaşınızı seçip devam edeceksiniz.

Bu oynatma listesini hazırlarken evcil hayvanınızın özellikleri değerlidir!

Evcil hayvanınızın ne kadar sakin, enerjik, utangaç, arkadaş canlısı, kayıtsız veya meraklı olduğu konusunda seçimler yapmanızı ister.

Ve son olarak, oynatma listenizi hazırlamak için evcil hayvanın adını girmelisiniz!

Son adımda adınızı girdikten sonra sizi birkaç saniye bekletiyor ve tadaa! Çalma listeniz artık hazır. Listeyi oluşturduktan sonra Spotify’da kendi çalma listelerinizin ortasında yerini alıyor. Dilerseniz sondaki görseli değiştirerek oynatma listesine kendi evcil hayvanınızın fotoğrafını ekleyebilirsiniz.

Evcil hayvanınız için bir çalma listesi hazırlamak işte bu kadar basit!

Şöyle söyleyelim, listedeki müzikler çoğunlukla kendi hesabına dinlediğin müziklerin ortasından oluşuyor. Bu nedenle, sizin için sürpriz olmasa da bestelenen müziğin ortasında evcil hayvanlarınızı ve sizi memnun edecek birçok seçenek olacaktır.

Evcil Hayvanlar için Spotify: Spotify Evcil Hayvanlar Çalma Listesi Oluşturma Bağlantısı

HAYVANLAR İÇİN SPOTIFY

haber-nusaybin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu