Haber

Turgut Altınok, flaşörlü araba kullandığı iddialarını yalanladı

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Kamu-Sen) Genel Başkanı Önder Kahveci’yi ziyaret etti.

Ziyaretin ardından düzenlenen programda şube başkanlarına seslenen Altınok, ABB Başkanı Mansur Yavaş’ı eleştirerek, “Ankara’nın son 5 yılı boş yıllardı. Görev yaptığı süre boyunca ABB adına tek bir faaliyette bulunmadı. Türk milliyetçiliğinin simgesi. Seçimden seçime ‘Ben Türk milliyetçisiyim’ diyor. Vatan “Vatan sevgisi, ülkeye hizmetle ölçülür. Vatanını sevenler çok çalışıyor” dedi. Ardından yerel seçimler için destek talebinde bulunan Altınok, “31 Mart’ta Ankara’nın ışıklarını yakalım, çalışma ve hizmet dönemine başlayalım. Belediye başkanları şehrin 5 yılını değil geleceğini planlıyor. Belediye başkanları şehrin geleceğini yönetir. Cumhuriyetimizin 2. yüzyılında başkentimizi hak ettiği yere ve hak ettiği hizmetlerle donatmaya hazır mıyız? Çocuk dostu şehirler, genç dostu, herkesin mutlu olduğu şehirler. ‘Dünyanın yaşanabilir başkentleri’ diye bir liste var, Ankara diye bir başkent yok” dedi.

‘SOSYAL MEDYADA MİLYONLAR HARCADI’

Altınok, “Sosyal medyaya ve trollere milyonlar harcıyorlar. Ankara’nın her yerinde kendi resimleri var. Keşke o resimler yerine verdikleri hizmetleri görebilseydik. Duvardaki resimler en az 1,5 milyon. Neredeyse var.” resimleri olmayan duvar kalmadı. Yalnızca duvara harcanan para 750 milyon. Bu, “Değirmenin suyu nereden geliyor?” dedi. Ankara’nın Polatlı ilçesinde flaşörlü araba kullandığı iddialarına ilişkin Altınok, “Ben gösterişli bir araba kullanmadım. Aday oldum, adaylığımız açıklandı, kendi arabama bindim. Yanıp sönen arabalar veya konvoylar yok. Altınok’un doğası alışılmışın dışındadır. Ben yalnız seyahat eden bir adamım. 20 yıldır çalışıyorum. “Eşim dahil çocuklarım resmi araca binmedi” dedi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu