Yaşam

‘Örümcek Adam: Örümcek Evreninin Ötesinde’ 2025’e kadar gelmeyebilir

Hollywood’da yazarların ve oyuncuların grevi devam ederken, büyük stüdyolar yaklaşan vizyon takvimlerinde değişiklikler yapıyor. Sony Pictures, merakla beklenen Marvel filmleri de dahil olmak üzere bazı filmleri için yeni tarihler belirledi. Ancak listede en dikkat çekeni “Spider-Man: Beyond the Spider-Verse”nin belirsiz tarihi oldu.

Spider-Verse üçlemesi, 2018 yılında Oscar kazanan ilk filmin ardından bu yıl vizyona giren ve kritik başarıya imza atan “Spider-Man: Across the Spider-Verse” ile devam etti. Üçlemenin son filmi olan 29 Mart 2024’te vizyona girecek.

Beyazperde’ye göre; Sony, filmi şimdilik belirsiz bir tarihe erteledi. Daha önce filmin animasyon sürecinin olması gerekenin çok gerisinde kaldığına dair bazı iddialar ortaya atılmıştı ancak Variety’nin haberine göre filmin gecikmesinin nedeni, grevden önce seslendirme aşamasının tamamlanmamış olması.

Grevin süresi bilinmiyor ve stüdyolar American Authors Association (WGA) ve Actors Guild’in (SAG) taleplerini karşılamak ve tekrar müzakere masasına oturmak konusunda isteksiz oldukları için en iyi ihtimalle 2024’ün başına kadar sürmesi bekleniyor. .

Ancak sinemanın 2024 takviminden çıkarılması, animasyon çalışmalarının tamamlanması konusunda sıkıntılar yaşanabileceğini gösteriyor. Bu durumda Beyond the Spider-Verse’nin vizyon tarihinin 2025 yılına ertelenmesi mümkün görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu