Yaşam

Reza Zarrab ile yaşadığı iddia edilen yasak aşka adı karışan Hadise, “Ebru Gündeş ile barışmayı düşünüyor musunuz?” soruyu cevapla

Özel hayatı kadar şarkıları ve cesur kıyafet seçimleriyle de adından söz ettiren Hadise, bir zamanlar Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile anılmıştı. Zarrab ile evli olduğu dönemde yasak aşk yaşadığı ve Gündeş’in bunu öğrenip boşanma kararı aldığı iddiası bir dönem. dergi Bomba gibiydi. Önceki akşam konserin ardından basın mensuplarıyla sohbet eden Hadise, Ebru Gündeş’le ilgili soruya verdiği yanıtla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

“KİMSEYLE SORUNUM YOK”

Reza Zarrab’a ait olduğu iddia edilen özel mesajları ortaya çıkan ve dedikoduların ardından Ebru Gündeş’le birlikte görünmeyen Hadise, “Ebru Gündeş ile barışmayı düşünüyor musunuz?” Benim kimseyle bir sorunum yok diye cevap verdi. Muhabirin “Eşinizle haberiniz çıktı” demesinin ardından Hadise, “Buraya kadar mı geliyorsunuz. Bu kadar güzel bir geceden sonra mı?” Arabasının camını kapattı.

“MURDA İLE ÇOK İYİ ARKADAŞIZ”

Beyaz TV’ye konuşan Hadise, samimi görüntüleri nedeniyle adı aşk dedikodularına konu olan Murda hakkında da konuştu. Rapçi Murda ile yakın arkadaş olduklarını söyleyen Hadise, “Aramızda bir şeyler olduğu sürekli yazılıyor çiziliyor. Bunlar olacak ama biz iki çok iyi arkadaşız. Çok güzel bir uyum yakaladık. Böyle durumlarda. , hemen bir atıf yapılır. Murda benim can dostumdur. Güzel vakit geçiriyoruz. Güzel vakit geçiriyoruz ve çok güzel şarkılar yazıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu